fbpx

O mnie

Magdalena Ożóg Dream Dance Rzeszów

Nazywam się Magdalena Ożóg. Jestem doświadczonym instruktorem tańca. Tytuł instruktora tańca nabyłam w 2009 roku, natomiast z tańcem jestem związana od 6 roku życia. Taniec pozwala mi na oderwanie się od rzeczywiści oraz na zapomnienie o codziennych problemach. Wkładam w niego całe swoje serce, a ułożona przeze mnie choreografia stanowi odzwierciedlenie moich emocji.

Moją specjalizacją jest tworzenie choreografii do pierwszego tańca dla Pary Młodej. Równie dużą przyjemność sprawia mi nauczanie tańców weselnych, użytkowych oraz towarzyskich. Jestem cierpliwym nauczycielem, który zawsze ma indywidualne podejście do każdego klienta. Dostosowuję poziom nauki do umiejętności ucznia, jednak nieustannie staram się osiągnąć maksymalny efekt, tak by obie strony były zadowolone z wyniku naszej wspólnej pracy.

Posiadam dobre wykształcenie taneczne, które pobierałam u takich sław tanecznych jak: Arkadiusz i Iwona Pavlović, Małgorzata Garlicka i Wiktor Kiszka, Grzegorz Citko, Roman Pawelec, Andrzej Suchocki i Natalia Piecewicz, Iwona Golczak, Krzysztof Hulboj i Janja Leser, Anna i Lech Romankiewiczowie, Janusz Biały, Aleksandra i Krzysztof Kulig.

W życiu kieruje się mottem: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”.

Moja szkoła tańca stoi otworem dla wszystkich zainteresowanych, zapraszam do współpracy ze mną – gwarantuję zaskakujące taneczne efekty.

Nasze opinie na Facebooku:
https://www.facebook.com/taniecdreamdance/reviews
Nasze opinie w Google:
https://g.page/szkola-tanca-dreamdance